0534 777 16 66
Selimgül Turizm
Araç Kiralama Koşulları  Araç Filomuz

23 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız halinde firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

En az bir gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. 

Fiyatlara, bakım, üçüncü sahışlara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta dahil olup , Yakıt kiralayana aittir. 

Kira bedeli kiralamanın başlangıcında alınır. En kısa kiralama 24 saat olup, Toplam 4 saati aşan gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli Master Card ve Visa kredi kart sahiplerinde depozit koşulu aranmaz. 

Tüm araçlarımız full kaskoludur.. Ancak sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza tutanağı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 24 saat içinde ofisimize ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması, aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracının, aracın anahtarını, ruhsatı ve polis raporlarını şirketimize ulaştırması gereklidir. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi için ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur. 

Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 24 saat içinde ofisimize bilgi verilmemesi durumunda, aracın serviste kaldığı süre veya aracın herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde geçen süre, kiralama ücretine ilave edilir.  

Dilerseniz günlük 40 € (EURO) karşılığında şoför temin edebilirsiniz.

En az bir gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. 

En az 48 saat önceden talep edilmesi halinde, Bebek koltuğu ve Navigasyon cihazı ücretsizdir.

Uzun süreli kiralamalarda özel fiyatlar için lütfen arayınız.

SELİMGÜLTURİZM, Fiyat ve koşullar ile tarifede belirtilen araç model ve tiplerini, önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

© 2013 Selimgül Turizm  |  Car Rental & Transfer
NİLYA DESIGN